Pomorze. Pomerania. Mała wielka ojczyzna

albumy
LubimyCzytać

Album w języku polskim i angielskim.„Przestrzeń. Miękkie światło. Czyste, północne kolory. Spokój zasypiającego jeziora, szelest sosnowego lasu, zapach roztartych w palcach kulek jałowca.""Zamki z wypalanej na zlecenie Krzyżaków cegły i domki w czarno-białą kratę. Żagle, latawce, wiatraki. Sieci pełne srebrzystych śledzi. Smętek, stolemy i królewianki”.Wszystko to składa się na niepowtarzalny klimat Pomorza, po którym oprowadzają nas Piotr Januszewski (autor zdjęć) i Marta Sapała (autorka tekstu) – urodzeni na Kaszubach i zakochani w swojej małej, wielkiej ojczyźnie. Zakochaj się i ty!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!