Barcelona. City map. 1:16 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Mapa papierowa w trwałej i wygodnej kartonowej oprawie.* szczegółowa skala 1:16 000 (1 cm – 160 m)* bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele, schroniska młodzieżowe i inne istotne obiekty* linie i stacje metra, linie tramwajowe, linie autobusów turystycznych* cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu* schemat metra* plan centrum Barcelony w bardziej szczegółowej skali 1:8 000 (1 cm – 80 m)* mapa samochodowa Katalonii w skali 1:900 000* skorowidz ulic

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!