Skarbiec modlitw do Ducha Świętego

Wydawnictwo: Esprit
9788363621995
religia
LubimyCzytać

W tym modlitewnym skarbcu znajduje się kilkaset modlitw skierowanych do Trzeciej Osoby Trójcy Świętej - Ducha Świętego. Dzięki Duchowi Świętemu "niemożliwe" staje się możliwe. Dzięki Niemu nawraca się morderca, alkoholik przestaje pić, śmiertelnie chory zostaje uzdrowiony, nałogowy palacz rzuca papierosy, błądzący dostrzega światło prawdy, chleb staje się Ciałem, a wino Krwią. Dzięki Temu, który jest Miłością, możliwa jest miłość pomiędzy ludźmi.Niech te modlitwy zebrane po raz pierwszy w jednym miejscu i w takiej formie na nowo obudzą w każdym Czytelniku głębokie pragnienie życia w Duchu Świętym. W modlitewniku znajdują się:* modlitwy świętego Jana Pawła II* starochrześcijańskie hymny i modlitwy Ojców Kościoła* modlitwy o siedem darów Ducha* modlitwy o owoce Ducha Świętego* modlitwy bierzmowanych* modlitwy świętych i charyzmatyków* litanie, koronki, nowenny i hymny uwielbienia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!