Kobieta i mężczyzna. Boska miłość

Joachim Badeni OPSylwester Szefer religia 158 str.
978-83-61060-05-5
AA
religia

978-83-61060-05-5
AA
religia

Porównaj ceny i

Jeden z lepszych wywiadów w formie książki które czytałem. Tematyka dla mnie jest bardzo ważna, ze względów różnych. Jednym z nich jest to, że jestem osobą wierzącą i staram się szukać Boga w każdym obszarze a małżeństwo mnie mocno pociąga. Szczególnie teraz jak się do niego przygotowuje. Ojciec Joachim prowadzi narrację w sposób który bardzo cenię, czyli opowiada co zrobić...

uważam ze ta pozycja nie jest koniecznie dla tych, którzy chcą odnaleźć się na nowo w małżeństwie, jak wskazuje na to opis z tyłu książki. jest to pozycja dla tych wszystkich, którzy planują ślub, którzy są w szczęśliwych małżeństwach

Genialne w swojej kategorii :) :) :)

Rozmowy z ojcem Joachimem Badeni o miłości. Bardzo ciekawe i moim zdaniem można z nich naprawdę wiele wynieść

Świetna książka. Ojciec Badeni jest nisamowity.

łatwo i szybko się czyta, przeczytałem w 5 godzin :)

• Chrześcijaństwo
  • Coś dla ducha