Województwo Łódzkie. Mapa samochodowo - turystyczna. 1 : 220 000. ExpressMap

Wydawnictwo: Expressmap Polska Sp. z o.o.
LubimyCzytać

Województwo Łódzkielaminowana mapa samochodowo-turystycznaWygodna w składaniu, dwustronnie laminowana mapa województwa łódzkiego * aktualny stan sieci drogowej, a także drogi w budowie i planowane do 2016r. * autostrady i drogi ekspresowe z nazwami węzłów * krajowa i międzynarodowa numeracja dróg * odległości drogowe * stacje paliw z podziałem na sieci * bogata treść turystyczna * granice parków narodowych i krajobrazowych, miejscowości atrakcyjne turystycznie * plastyczna rzeźba terenu * tranzytowa mapa Łodzi w skali 1:100 000 * skorowidz miejscowościSeria comfort! map to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki, a także bez trudu złożyć w dowolny sposób. Seria obejmuje mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!