albumy
LubimyCzytać

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących miejsc w Polsce. To ekscytująca podróż przez wszystkie regiony naszego kraju, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o fascynujących, a czasem mało znanych malowniczych polskich zakątkach. I chociaż Polska nie jest dużym państwem, to mało jest w Europie krajów o tak zróżnicowanym krajobrazie i takim bogactwie pamiątek kultury materialnej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!