Droga do źródła. Ścieżka oczyszczania duszy

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Każdy tekst ma swój potencjał informacyjny, ale też jest nośnikiem energetycznym; strumieniem energii oddziałującym na naszą równowagę energetyczną. Może on nas osłabić albo wzmocnić. Czytanie np. Biblii może uzdrowić z poważnej choroby osobę czytającą...Pracując z książką rozpoczynamy proces oczyszczania się z negatywnych energii, a w zamian zastępujemy je uzdrawiającą energią. Teksty edukacyjne transformują wewnętrznie nie tylko dusze, ale i ciało. Możemy zauważyć, że przy czytaniu niektórych tekstów nie tylko przechodzi ból głowy, ale intuicyjnie poprawiają się nam relacje z ludźmi, rozwiązują się problemy życiowe, które przedtem wydawały się nie do rozwiązania.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!