Dyskusje o książce Cudze pole. Przypadki księdza Grosera

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
A ja w weekend planuje skończyć  Czarnoskrzydły, a później zabrać się za  Ostrze zdrajcy. W międzyczasie pewnie też będę podczytywać  Van Gogh. Życie :).
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
wymienię/sprzedam (luty 2015)
Sprzedam :) Posiadam 2 egzemplarze  Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku  Piosenki dla Pauli Więcej informacji na priv, jestem otwarta na propozycje :)
20994
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
sprzedam/wymienię książki (archiwalny 9)
Temat zamykam. Zainteresowanych wymianą zapraszam tu
11 lata temu