Lily i zaklęcie zdrajców

Wydawnictwo: Papilon
Lily and the Traitor's Spell
9788324520374
Bookzzy

Lily i Georgie znalazły się w jeszcze większym niebezpieczeństwie niż do tej pory. Złe zaklęcia, którymi ich matka napełniła starszą dziewczynkę, uczyniły z niej śmiertelną broń, a teraz próbują się wyrwać na wolność, by zadać cios rodzinie królewskiej. Siostry, ich Tato i przyjaciele muszą połączyć siły, by dobro zatriumfowało nad złem. Czy im się uda, mimo że mają przeciwko sobie potężnych...

Siostry, ich Tato i przyjaciele muszą połączyć siły, by dobro zatriumfowało nad złem. Czy im się uda, mimo że mają przeciwko sobie potężnych mrocznych magów?

Ostatnia z przepełnionych czarami przygód Lily.

źródło opisu: https://publicat.pl/papilon/oferta/powiesci-dla-dz...(?)

źródło okładki: http://siedmiorog.pl/lily-i-zaklecie-zdrajcow.html

KsiążkoholiczkaMela | 2018-09-02
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki
Przeczytana: 15 sierpnia 2018

Poziom magii nie spada, jednak nie jest to już to samo co pierwsze 2 części. Cienka książka, napisana dużymi literami. Mało akcji, wygląda to jakby autorka po prostu za wszelką cenę chciała wymęczyć serię do końca, a nie miała już pomysłów. A dobre strony są takie, że... em... zakończenie było też słabe. Było OKEJ, ale nie SUPER.

zaczytanamary | 2018-07-12

Teraz, gdy dziewczynki uwolniły swojego ojca, mogą usunąć złe zaklęcia ze starszej z nich.
Jednak, gdy przejmują one nad nią kontrolę, staje się jasne, że spisek już niedługo dojdzie do skutku. Kolejnym problemem może okazać się fakt, iż matka dziewczynek może już znać ich kryjówkę. Na dodatek przestała interesować się Georgie, a zamiast tego skupiła swoją uwagę na Lily. Siostry, ich ojciec, Rose, Henrietta i reszta ich przyjaciół, będą musieli połączyć siły i stawić czoło złu. Czy uda im się, mając przeciwko sobie potężnych magów ? Czy spisek dojdzie do skutku ? Czy magia znów będzie dozwolona ? ,, Lily i zaklęcie zdrajców '' to już ostatnia z przygód Lily i Georgie. Podobała mi się, choć była najkrótsza ze wszystkich. Polecam i zapraszam do śledzenia mojego bloga https://zaczytanamary.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/zaczytanamary/