literatura faktu

Kiedy sześcioletnia Danielle zostaje znaleziona w swym rodzinnym domu na Florydzie, znajduje się w opłakanym stanie, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Jej odratowanie wydaje się niemożliwe. Dziewczynka zostaje zabrana rodzicom, a 2 lata później adoptowana przez Diane i Berniego. Nowi rodzice podejmują się niesamowicie trudnego zadania przywrócenia Dani normalnego dzieciństwa. Czy im się...

Czy im się to uda?

Czy rodzicom adpocyjnym udało się znaleźć sposób na komunikowanie się z Dani, która do tej pory żyła zamknięta w swoim własnym świecie?

Z jakimi trudnościami muszą zmierzyć się Diane i Bernie podczas wychowywania dziecka, któremu obce są podstawowe normy życia w cywilizowanym społeczeństwie?

Czy Willie, syn Berniego i Diane, zaakceptuje swoją nową siostrę?

źródło opisu: Opis Wydawcy

źródło okładki: Wydawnictwo Hachette

sowka5 | 2018-10-04

Diane i Bernie mają dzieci z poprzednich małżeństw, mają też kolejne dziecko: ze sobą. Mogliby mieć następne. Ale jest coś, co każe im wziąć na wychowanie obce dziecko. I choć wszyscy im odradzają - oni decydują się na Dani. Nie potrafiącą mówić, jeszcze w wieku 8 lat pampersowaną dziewczynkę. Co nimi kieruje, że decydują się na adopcję? I to TAKIEGO dziecka? Żeby poznać ich motywy - musisz przeczytać tę książkę. Czyta się dobrze. Polecam.