Give Me

Wydawnictwo: Press
Give Me
angielski
Dzika_Róża

Wszystko czego ona chciała było pojechać na wakcje- ale Dumnos oiarował jej nowe Zycie. Kiedy Lilith Evergreen otrzymała zabytkowy pierścień jako prezent, sniła o zamku nad morzem, wspaniałymi drzewami na krawędzi klifu i tajemniczej kobiecie która proponowała Lilitch aby przybyła do Dumnos, krainy deszczu i mgły. Cade Bausiney jest przyszłym lordem Dumnos , lecz obecnie chce podbudować turystykę, aby wspomóż miejscową gospodarkę. Kiedy Cadet i Lilith poznają się, są ogarnięci przez pożądanie do siebie- tak intensywne iż ono musiało zostać magiczne wywołane. Dawno temu zaklęcie wiedźm zakończyło się katastrofą, która pozostawiła dwie dusze, Aby pałac nienawiścią do Dumnos, aż do tego dnia. Liliith i Cade musza znaleźć sposób uczynienia rzeczy lepszymi- lub na zawsze zostaną omotani przez złe duchy, które czekały milenium, aby skonsumować ich miłość.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!