Porzuć swoją przeszłość czyli o uzdrowieniu pamięci

Tłumaczenie: Zofia Pająk
Wydawnictwo: List
literatura piękna
Virgilio

Książka Brata Remi to pozycja dla tych, którzy mają odwagę w obecności Pana Boga sięgnąć głęboko w swoją przeszłość i rozpoznać w niej te trudne momenty, które przeszkadzają nam żyć. Brat Remi przekonuje, że przeszłości, nawet tej związanej ze złem i grzechem, nie można usunąć ze swojego życia — ona też jest wartością. Autor ma za sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ludzi do zrozumienia siebie. Opowiada o własnych zranieniach, nie boi się sięgać do snów i przeczuć, analizuje wizje, które podsuwa wyobraźnia.

źródło opisu: nieznane

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!