Myśli, powiedzenia, anegdoty

Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
9788373542044
hobby

Pierwsze wydanie &„,Myśli, powiedzeń, anegdot&”, ojca Piotra Rostworowskiego spotkało się z niezwykłym przyjęciem czytelników. Doceniali Państwo taki właśnie wybór fragmentów rekolekcji, rozważań czy korespondencji ojca Piotra twierdząc, że często te kilka zdań przypadkowo odnalezionych w książce, stawało się drogowskazem na nadchodzące dni czy miesiące, a jednocześnie stanowiło zachętę, aby poznać to barwne, przypominające gotowy scenariusz filmowy, życie i wgłębić się w głoszone, przez ponad 60 lat kapłaństwa, słowa. Trafia zatem w Państwa ręce drugie wydanie &„,Myśli, powiedzeń, anegdot&”, ojca Piotra Rostworowskiego &–, poszerzone i wzbogacone przede wszystkim o publikowane tu po raz pierwszy obszerne fragmenty prywatnej korespondencji, a także odnalezione po latach fotografie. z nadzieją na równie ciepłe i życzliwe przyjęcie.

beatame110 | 2015-04-22
activefinch | 2012-12-11