Ile słońca w słoneczniku, powiedz, drogi mój chłopczyku? 1986-1998. Tom II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Warszawskiej
poezja
Lubczyk

To wybór ilustrowanych przez same dzieci, biorące udział w międzynarodowych konkursach, opowiadań i wierszy dla dzieci. Pierwsza pełna edycja znanych, lubianych i cenionych tekstów autora dla dzieci i ich rodziców, od Zeszytu w kratkę (1973) po Dwa osiołki (1998) - łącznie ponad dwieście opowiadań, wierszy, rymowanek, których walory kształtujące świadomość, wiarę, wrażliwość dzieci, poznało już nie jedno pokolenie. Język żywy, barwny, pełen dowcipu daleki jest od typowych kazań.

źródło opisu: http://www.waw.waw.pl/

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!