Kuroko's Basket 6

Kuroko no Basuke 6
manga, koszykówka
komiksy
Tamaki1992

Mecz między Seirin a Touou nie zaczął się dobrze dla Kuroko i jego drużyny, a przecież na boisku nie ma jeszcze Aomine! Jakie niemiłe niespodzianki przygotowała Momoi? I czy w końcu nasi bohaterowie trafili na przeszkodę nie do pokonania? Wygląda na to, że starcia w Lidze Finałowej będą dla Seirin trudniejsze, niż sądzili!

źródło opisu: http://waneko.com.pl/nasze-mangi/?manga_id=95&tom_id=6

źródło okładki: https://yatta.pl/Kuroko_s_Basket_6,62961.htm

Wkp | 2018-06-20
Przeczytana: 15 czerwca 2018

WIĘCEJ BASKETBALLU

Po chwili przerwy wracam do czytania - a co za tym idzie także recenzowania - serii "Kuroko;s Basket". Okres oddzielający mnie od skończenia poprzedniego tomu a zaczęcia tego nie był dość długi, bym mógł określić go mianem odpoczynku od naszych koszykarzy. Ale owego odpoczynku nie potrzebowałem, bo to dobra, wciągająca seria, którą czyta się z przyjemnością i wybuchami śmiechu, nawet jeśli ze sportem ma się nie po drodze.

Mecz Seirin z Touou trwa, ale choć ci pierwsi starają się wykorzystać fakt, że nie pojawił się Aomine, kolejny przedstawiciel pokolenia cudów, od samego początku przegrywają. Wszystko za sprawą Momoi, trenerki przeciwników, która przewiduje każde ruchy naszych bohaterów, a także wszelkie ewentualne zmiany stylu gry. Licealiści z Seirin starają się jak mogą, próbują wszelkich tricków, ale różnica punktów zmienia się coraz bardziej. Nawet obecność Kuroko nie jest w stanie niczego zmienić, a kontuzja Kagamiego nie działa najlepiej na toczoną...