Siła nienawiści

Cykl: Thea z dalekiej Północy (tom 25)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Den hvite pesten
romans, saga norweska
Amanda

Uniewinniona Siri wychodzi z więzienia i wraca do domu. Pragnie spokoju i wciąż wierzy, że kiedyś odzyska swojego synka. Jednak mieszkańcy Vestbygda okazują jej jawną wrogość. - Puść go, wiedźmo! Słyszysz? Masz go natychmiast puścić! Siri szybko postawiła chłopca na ziemi. - Ja tylko... - Nie wolno ci go dotykać! - wrzasnęła Birgit. Oczy miała szeroko otwarte, usta wykrzywił paskudny...

- Puść go, wiedźmo! Słyszysz? Masz go natychmiast puścić!
Siri szybko postawiła chłopca na ziemi.
- Ja tylko...
- Nie wolno ci go dotykać! - wrzasnęła Birgit. Oczy miała szeroko otwarte, usta wykrzywił paskudny grymas.
- Nie chcę cię tu widzieć! Rozumiesz?

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!