Foundation

146683269X
enklawa, ann aguirre, prequel
angielski
Alex

In Ann Aguirre’s award-winning novel, Enclave, humans have taken refuge in colonies below ground. Here is the story of what drove them there, told through the eyes of a teen who would later have vast influence over the fate of many, and who gave his heart to the one person who needed him most.

Alex | 2015-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2015

Historia opowiada o początkach apokalipsy i wybuchu choroby, która tworzy w późniejszym czasie znane z "Enklawy" potwory. Wiele o tej książce napisać się nie da, bo tekst na 18 stron nie ma możliwości przekazać zbyt dużej ilości informacji. Jednakże ten prequel czyta się przyjemnie i polecam się z nim zapoznać fanom serii.