Sądeckie homilie

Wydawnictwo: Goldruk
religia
SK6

Honorowy Obywatel Nowego Sącza, Ksiądz Prałat Stanisław Czachor, w ciągu blisko sześciu dekad lat swojej niepospolitej posługi kapłańskiej wygłosił pewnie tysiące kazań i mów okolicznościowych. Niniejszy zbiór jest zaledwie skromną cząstką tego przekazu, który od 1969 roku trafia do Sądeczan przy różnych okazjach: coniedzielnych Mszy św., rocznic i świąt narodowych, spotkań kombatanckich i miejskich uroczystości. Jest też niekonwencjonalnym zapisem współczesnej historii Nowego Sącza i Polski.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!