Porady pasieczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo BEE&HONEY Sp. z o.o.
pszczoły, pszczelarstwo,
poradniki
Siuks

Broszurka adresowana jest do początkujących pszczelarzy. Autor podpowiada, jakie prace pasieczne należy wykonywać w poszczególnych miesiącach. W 2011 roku na łamach „Pasieki” ukazał się cykl porad pasiecznych cieszący się dużą popularnością i uznaniem czytelników autorstwa Krzysztofa Furso. autor: Krzysztof Furso Oprawa: miękka rok wydania: 2013 stron. 64 wymiary: 148 mm x 210mm. Broszurka adresowana jest do początkujących pszczelarzy. Autor podpowiada, jakie prace pasieczne należy wykonywać w poszczególnych miesiącach. W 2011 roku na łamach „Pasieki” ukazał się cykl porad pasiecznych cieszący się dużą popularnością i uznaniem czytelników autorstwa Krzysztofa Furso. Trudno zabierać ze sobą do pasieki opasły rocznik pszczelarskiego pisma, stąd pomysł na oddzielną broszurkę opracowaną właśnie na bazie wyżej wymienionych artykułów. Specjalnie na Państwa życzenie poprosiliśmy Autora o uzupełnienie treści, aby sprostać oczekiwaniom świeżych adeptów pszczelarstwa. Książeczka zawiera też słowniczek aż 76 pojęć związanych z pszczelarstwem oraz miejsce na notatki.

źródło opisu: Wydawnictwo BEE&HONEY Sp. z o.o.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!