Egipt. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Egipt: raj dla spragnionych leżakowania na ciepłych plażach i odkrywania barwnego podwodnego świata. Kraj fascynującej historii, której znakiem są piramidy w Gizie, świątynie w Luksorze, koptyjskie kościoły i meczety. To również Nil i niezmierzona pustynia urozmaicona zielonymi oazami, jak też gwarny Kair. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala aLast Minutea. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety

źródło opisu: www.pascal.pl

źródło okładki: www.pascal.pl