Tajniki zazdrości

Tłumaczenie: Roman Kazior
Cykl: Ida wśród Magnolii (tom 14)
Wydawnictwo: Edipresse
Theater auf Waldenburg?/Der unglaubliche Graf
romans, saga niemiecka
Amanda

Młoda arystokratka Ida von Waldenburg przejmuje zarządzanie rodzinnym majątkiem. Nowa sytuacja stwarza szansę na jej błyskotliwą karierę, ale jednocześnie budzi rodzinne konflikty. Osłodą w tej trudnej sytuacji są dla Idy wierni przyjaciele, niespodziewana miłość i... obłędny zapach magnolii, rosnących w dworskim ogrodzie. Sabrina szła z Jasiem prosto ku Idzie, która z całych sił życzyła...

Sabrina szła z Jasiem prosto ku Idzie, która z całych sił życzyła sobie, aby ziemna się rozstąpiła i ją pochłonęła. Zarazem jednak, z pałającym sercem drżała, oczekując spotkania.
Nie wie, czego chce. Po prostu jest beznadziejnie zdezorientowana.
Podeszli do Idy, która w końcu podniosła wzrok. Ich spojrzenia się skrzyżowały, co rozbudziło w niej wewnętrzny żar. Miała wrażenie, że zaraz spłonie.
Sabrina delikatnie objęła ją za ramiona i przysunęła bliżej w stronę Jana.
- Ido moja droga, czy mogę cię przedstawić? To Jan hrabia von Bechstein.
(...)
Zerknęli na siebie, ich spojrzenia połączyły się jak w oceanie miłości.
Nagle ucichły wszystkie odgłosy otoczenia, istnieli tylko ona i on.

źródło opisu: Edipresse, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!