komiks, antologia
komiksy
Pharas

Zbiór krótkich historii, które mają zaskakujące zakończenia. O mężczyźnie, który nie może spać w czasie pełni, o dziewczynie, która sama poszła do kina, o kobiecie, która nie może się obudzić i inne opowieści z rysunkami Kamila Bachmińskiego, Jarosława Gacha, Agaty Gorządek, Rafała Gosienieckiego, Waldemara Mordarskiego, Wojciecha Nawrota, Marcina Nowakowskiego i Przemysława Obary oraz scenariuszami Jerzego Szyłaka. Na pozór historie jasne i prostę, ale w każdej tkwi pewne niedopowiedzenie, które sprawia że czytelnik nie czuje sie pewnie z tym co widzi.

źródło opisu: http://www.timof.pl/katalog/Historie+niedopowiedziane/pokaz.html

źródło okładki: http://www.timof.pl/katalog/Historie+niedopowiedziane/pokaz.html

kondzix666 | 2016-06-25
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Historie zawarte w tym komiksie nie były dla mnie zbyt ciekawe lecz miło mi się je czytało.