Kwiaty w mieszkaniu

Wydawnictwo: Muza
flora i fauna

ą wyczerpujący poradnik ponad 500 roślin doniczkowych ą informacje o warunkach życia roślin, hodowli, rozmnażaniu, chorobach i ich zwalczaniu ą książka bogato ilustrowana Rośliny są nie tylko dekoracją wnętrza, lecz także autonomicznymi organizmami o swoistych upodobaniach i wymaganiach. Czego innego oczekuje okaz obficie kwitnący, a czego innego ten o bujnych liściach. Aby cieszyć się pięknem wszystkich przez cały rok, trzeba umieć te oczekiwania zaspokoić. Tłum. Praca zbiorowa Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,

Mońcia_POCZYTAJKA | 2011-12-14
Przeczytana: 2000 rok