Mieszkamy wśród kwiatów

Rob HerwigMargot Schubert Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne poradniki
Wohnen mit Blumen
Inga Szwedler, Anna Rudowska
Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
kwiaty rośliny pokojowe
Wohnen mit Blumen
poradniki
Inga Szwedler, Anna Rudowska
kwiaty rośliny pokojowe

Jedna z najlepszych na rynku ksążek o roślinach w mieszkaniu. Trochę mi tego przez ręce przeszło i jeśli chodzi o ilość i jakość wiedzy to wg mnie powinna być podstawową lekturą.

Doskonała książka dla miłośników kwiatów.posiada wiele zdjęć i informacji o pielęgnacji roślin.

Świetna książka o pielęgnacji roślin pokojowych po ponad dwudziestu latach od ukazania się na polskim rynku ciągle wytrzymuje konkurencję z nowszymi publikacjami.

Podstawowa wiedza o uprawie kwiatów w domu.

Świetny poradnik dla każdego, kto hoduje w domu kwiaty. Praktyczne i sprawdzone porady. Nieraz wykorzystałam je w praktyce - z powodzeniem:).

• Rośliny
  • Poradniki
  • Popularnonaukowe
  • Ogród
  • W mojej biblioteczce
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Mieszkamy wśród kwiatów