Gran Canaria. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Gran Canaria to wyspa, na której zawsze panuje wiosna. Słońce króluje nad słynnymi kąpieliskami Playa del Inglés i Maspalomas, szczególnie ukochanym przez entuzjastów windsurfingu i żeglarzy. W starych miasteczkach Telde, Teror i Gáldar drzemie historia hiszpańskiego podboju. Przyroda zdumiewa barwami. Owoce smakują jak marzenie. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło okładki: www.pascal.pl

Edyta | 2017-03-02