Teneryfa. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Teneryfa to wyspa wielu możliwości. W dzień chcesz pracować nad piękną opalenizną na plaży, a nocą się bawića Proszę bardzo. Wolisz obserwować baraszkujące delfiny, papugi i lwy morskie lub oglądać unikalne roślinya Proszę bardzo. Interesuje Cię kolonialna architektura, tradycyjne fiesty, miejscowe zwyczaje... Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety

źródło okładki: www.pascal.pl

Monika | 2012-04-19