ANATOMIA FASZYZMU

Wydawnictwo: Rebis
historyczna

Autor opisuje przyczyny i postaci faszyzmu w różnych krajach, a także jego przywódców i sytuację społeczno-polityczną, która pozwoliła mu się rozwinąć przed II wojną światową. Odpowiada na wiele istotnych pytań, na które jeszcze nie udzielono satysfakcjonujących odpowiedzi. Rzuca nowe światło na holokaust i rozważa znaczenie i możliwości faszyzmu we współczesnym świecie. Anatomia faszyzmu to przełomowa książka, która wieńczy lata pracy badawczej i bez wątpienia będzie miała znaczący wkład w zrozumienie historii XX wieku.

kRis | 2013-06-17
Agape | 2012-08-17