Droga do Chrystusa

Steps to Christ
2006-01-01
1981-01-01
religia modlitwa

Na początku powiem, że dużym plusem dla książki jest to, iż zachęca do czytania Biblii, nastawia na pozytywne myślenie, wychwala Chrystusa. Długo się zabierałem za tą książkę, jak i długo ją czytałem, jak na 159 stronicową książeczkę, ponieważ jest ona bardzo mała. Jednak jak dla mnie jest to trochę słaba książka.
Osobie, która zastanawia się dopiero nad przeczytaniem biblii może ona dość bardzo pomóc.

Osobie, która zastanawia się dopiero nad przeczytaniem...

Autorka pisze dużo na temat miłości Jezusa i przebaczenia.
Tekst jest prosty jeśli chodzi o "głębie". Natomiast opisy są ubrane w wiele słów. Czytając książkę miałem wrażenie, że jem watę cukrową. Szeroko otwieram usta, chcę ugryźć to... ale nie ma czego gryźć. W ustach zostaje mi tylko słodki smak pięknych akapitów o miłości. Kolejny kęs - i to samo, aż do ostatniej strony.

Były dwa momenty, w których się zatrzymałem i naprawdę zastanowiłem nad moją drogą do Chrystusa. Tylko DWA momenty - to jak dla mnie, to za mało.

Autorka pisze dużo i dobrze o Jezusie, ale nie wywarła na mnie dużego wpływu.

Autorka pisze dużo na temat miłości Jezusa i przebaczenia.

• Posiadam w domowej biblioteczce ♥
  • Literatura amerykańska