Sessions Interrupted

Okładka książki Sessions Interrupted Kristi Pelton
Okładka książki Sessions Interrupted
Kristi Pelton Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-06-10
2014-06-10
Romance New Adult College

Książka i historia w niej opisana jest fajna, jednak mam do niej jakieś "ale".
Nie wiem czy chodzi o styl pisana autorki, czy przedziwne zachowanie w pewnych momentach głównej bohaterki? Do Pana Scotta nie mam zastrzeżeń - koleś się zakochał i walczył o swoje ;) natomiast Pani Doktor swoim zachowaniem wzbudzała we mnie irytację, ale tylko czasem, kiedy była... jakby to powiedzieć... nierozsądna? No nie do końca przypadła mi do gustu.
Generalnie całość oceniam dość dobrze, mocne 8 *
Polecam :)

Książka i historia w niej opisana jest fajna, jednak mam do niej jakieś "ale".

Niby fajna, trzymająca w napięciu, ciekawość dalszych losów nie pozwalała mi odłożyć książki, ale czegoś mi tu brakowało. Nie zaskoczyła niczym, przewidywalna, powtarzalna.

Kieran Scott mniam mniam, oczywiście, Bóg seksu, piękny, bogaty i podrywany przez wiele kobiet. Ma problemy z agresją i zostaje skierowany na terapię do pięknej, rudowłosej Megan Clark. Megan to młoda, zagubiona kobieta, stroniąca od seksu i mężczyzn. Doświadczona przez los, opuszczona przez matkę i wychowana przez ojca alkoholika.

Megan nie ma pojęcia, co planuje Kieran.. A Kieran bywa pomysłowy :)

Książka szału nie robi, ale czyta się ją z przejęciem i zainteresowaniem.

Świetna historia. Dwoje ludzi, którzy przeżyli ciężkie chwile w życiu. Megan sporo przeszła ojciec alkoholik, matka odeszła i często przenoszono ją do różnych rodzin zastępczych.
Kieran przystojny, ale też porywczy i pełen gniewu po stracie rodziców, których morderca nie został odnaleziony.
Ich spotkanie to przeznaczenie - Megan ma być terapeutką Kierana, ale okazuje się że oboje prowadzą wspólną terapię.
Polecam

Książka naprawdę ciekawa i wciągająca... Do samwgo końca trzyma w napięciu.
Megan przez całe swoje życie miała zawsze pod górkę... Z kolei Kieran zawsze "pławił" się w luksusie. Kiedy ta dwójka się spotyka wybucha wokół nich niesamowite pożądanie. Jednak czy uda przetrwac razem? Mimo, iż pochodzą z różnych światów?

Książka naprawdę ciekawa i wciągająca... Do samwgo końca trzyma w napięciu.

Podobała mi się bardzo ta książka,ale czuje lekki niedosyt. Czytając wiadomo było,że będzie to romans.
Kieran- młody,seksowny,bogaty,ale także ma nie mało na sumieniu.
Megan- terapeutka,biedna,samotna,skrzywdzona przez bliskich.
Kiedy się spotykają podczas sesji jest ogień ! Wiadomo są wzloty jak i upadki. Jedyne co mnie strasznie denerwowało to właśnie ona ! Czasami miałam ochotę walnąć ją młotkiem naprawdę. Niby poważna pani terapeutka a durna jak but. W niektórych sytuacjach robiła z siebie taka idiotkę szok. Nie wiem co on w niej zobaczył.Ale miłość nie wybiera co poradzić :).Dlatego daję 9/10 gwiazdek. Pomimo to polecam !

Kieran- młody,seksowny,bogaty,ale także ma nie mało na sumieniu.
Megan- terapeutka,biedna,samotna,skrzywdzona przez bliskich.

mam problem z tą książką, bo cholera podobała mi się historia, ale jednocześnie mam uczucie niedosytu i deja vu, sama nie wiem czemu. niby występuje wszystko: przemoc w rodzinie, rodzina zastępcza, molestowanie, zabójstwo, problem z przemocą i alkoholem, ale jakoś dla mnie to za mało rozwinięte. z drugiej strony, on - Kieran - wielka zagadka na początku, zdeterminowany, zachłanny, pochłonięty sobą i swoim problemem do czasu aż nie poznaje jej - Megan - skrzywdzonej, usamodzielnionej, żyjącej w strachu. zawsze musi dojść do pierwszego spotkania i do interakcji, ale później coś nie gra i to moim zdaniem wina głównej bohaterki, bo.. kurde, drażniła mnie, bo z jednej strony taka silna, a co chwile czytaliśmy, że płacze i płacze o i teraz też popłacze, bo tak. i każdy czytelnik zdaje sobie pytanie :co ten Kieran w niej widzi?" właśnie! można się zirytować.

Cóż mogę powiedzieć.... świetna lektura i bardzo wciągająca. Losy Megan i Kierana (Boskie ma Imię)bardzo chwyciły mnie za serce.On przystojny i bardzo osamotniony w swoim życiu. Zycie napisało mu trudny scenariusz. Megan ? no tak bardzo mi było jej żal na początku. Pijany ojciec który ją bił i matka która zostawiła swoje dziecko na pastwę ojca a sama wybrała lepsze życie u boku bogatego kochanka. Pod koniec książki stwierdziłam : GŁUPIA PIPA!!! bezmyślna wiecznie becząca i rozważająca CO ONA BIEDNA MA ZROBIĆ doprowadzała mnie do furiii .Wrrrrr czasami miałam ją dość że nie mogłam tego czytać. Jak 23 letnia kobieta zachowuje się jak 3 letnie dziecko. Matko jeszcze teraz targają mną emocje.
Podsumowując > Książka warta przeczytania . szczególnie jak dobrze się kończy. Słodko i szczęśliwie.

Bardzo fajny i nietuzinkowy pomysł na głównych bohaterów. On to facet, który nie kontroluje gniewu, ale właściwie tylko w słusznych sprawach. Ona to kobieta z zasadami, która ma zostać jego... terapeutką. Mają odbyć kilkanaście spotkań, podczas których ona ma mu pomóc okiełznać jego gniew. Nasuwa się pytanie, kto kogo okiełzna? :)Nie jest to perełka i to trzeba przyznać, ale czyta się z zainteresowaniem i to jest bardzo ważne. idealna na dłuższy, samotny wieczór! Polecam!

Powiedziałabym, że szału nie robi, jednak nie był to stracony czas.

Megan Clark - rudowłosa, licencjonowany magister psychologii , bita w dzieciństwie przez ojca, a następnie przerzucana z jednej do drugiej rodziny zastępczej.
Kieran Scott - dwudziestosześcioletni facet, którego życiem jest zabawa, alkohol, problemy z prawem i niezliczone liczby kobiet z którymi spał. Po śmierci rodziców jest zagubiony i co rusz pakuje się w kłopoty. Po kolejnym wyskoku zostaje skierowany przez sąd na 90 dniową terapię. Zgadnijcie do gabinetu kogo trafi?

W momencie kiedy ją zobaczył wiedział, że chce ją w swoim łóżku i postawił sobie to za cel. Aby złamać zasady Pani Doktor i najprościej mówiąc - przelecieć ją. Takie założenie było na początku jednak bardzo szybko charakter tej znajomości zaczął się zmieniać.
Wzajemne przyciąganie nie dawało spokoju zarówno Megan jak i Kieranowi. W pewnym momencie coś pękło - zwłaszcza, że Kieran okazywał się kilkakrotnie rycerzem na białym koniu, który przychodził z ratunkiem i pomocą zawsze kiedy Megan jej potrzebowała.

Autorka nie popisała się jak dla mnie ani przy tworzeniu fabuły, ani też przy stwarzaniu swoich bohaterów. Oboje przeszli w przeszłości coś co ich uszkodziło, każde z nich radzi sobie z tym na swój własny sposób. Pod swoim wpływem zmieniają się, przewartościowują swoje życia i walczą z uprzedzeniami i nawykami, które do tej pory sprawdzały się w ich życiach. Megan była dla mnie w drugiej połowie książki bardzo irytująca ze swoimi dziwnymi wywodami i stwarzaniem problemów z niczego tak naprawdę.
Bohaterowie drugoplanowi tak naprawdę są ale ich nie ma, a szkoda w sumie.

Narzekam i narzekam, ale w efekcie czytało się to szybko, lekko i przyjemnie. Tyle, że teraz kiedy wychodzi tyle książek w podobnym gatunku, stylu, o podobnej tematyce oczekuję od książki czegoś więcej niż tylko kolejnej historii - szukam więcej emocji i uczuć i wibracji, które wychodzą z książki. Tego tutaj za wiele nie dostałam.
Jeśli szukacie lekkiej książki to nie powinniście być zawiedzeni sięgając po 'Sessions Interrupted'.

Powiedziałabym, że szału nie robi, jednak nie był to stracony czas.

;******

;******