Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zgłosuj na książki roku 2017

Addicted

Cykl: Ethan Frost (tom 2)
Wydawnictwo: Loveswept
7,23 (43 ocen i 6 opinii) Zobacz oceny
10
4
9
5
8
10
7
10
6
10
5
2
4
0
3
2
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Addicted
data wydania
ISBN
9780553394382
liczba stron
280
słowa kluczowe
romans, erotyka
język
angielski

Ethan Frost returns in the breathtaking conclusion to New York Times and USA Today bestselling author Tracy Wolff’s seductive novel Ruined—perfect for fans of Release Me and Bared to You. As Chloe Girard discovers, there’s love . . . and then there’s addiction. Ethan Frost is everything a woman could want in a man. He’s rich, gorgeous, powerful, one of the most eligible bachelors in the...

Ethan Frost returns in the breathtaking conclusion to New York Times and USA Today bestselling author Tracy Wolff’s seductive novel Ruined—perfect for fans of Release Me and Bared to You.

As Chloe Girard discovers, there’s love . . . and then there’s addiction.

Ethan Frost is everything a woman could want in a man. He’s rich, gorgeous, powerful, one of the most eligible bachelors in the world.

But that’s not why I’m with him.

I love Ethan for all the things no one else gets to see: his innate kindness, his reckless spontaneity, his unwavering determination to use his brilliance for good. I love the way he looks at me, the way he touches me. The way he makes me forget the wreckage of my past and the twisted fear that still lives inside me.

But sometimes it terrifies me how much I crave him, how much I need him just to breathe. I always thought it would be my past that ruined us, but there’s a darkness in Ethan I never dreamed existed. Can we survive as his secrets surface—threatening to unravel us both?

 

źródło opisu: http://www.tracywolffbooks.com

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/20890046-addicted

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 983
k_a_s_i_a | 2015-07-22
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 22 lipca 2015

Świetna książka. Trzyma cały czas w napięciu. Chloe i Ethan przebyli długą drogę, żeby być razem. Była ona pełna łez i bólu, ale też szczęścia i miłości, a chwilami nawet humoru.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Rubinowe oczy Kremla. Tajemnice podziemnej Moskwy.

W zamyśle książka miała nam przedstawić tajemnicę Moskwy i kremla. Niestety, zamiast spójnej historii wyszedł cykl nie związanych że sobą historyjek....

zgłoś błąd zgłoś błąd