Podręcznik kursanta. Kategoria B

Wydawnictwo: e-kierowca
motoryzacja
Inga

Najnowsza wersja najbardziej popularnego podręcznika dla Kursantów SPS B 2013. Podręcznik SPS to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów. Ponad 300 stron wydanych na najwyższym poziomie edytorskim, z kolorowymi grafikami i zdjęciami. Treści w podręczniku dokładnie odpowiadają nowemu, obowiązkowemu programowi nauczania, który wszedł w życie od 19 stycznia 2013 r. Materiał jest ułożony i...

Materiał jest ułożony i ilustrowany dokładnie tak jak w wykładach Vademecum Wykładowcy SPS i w e-kursach SPS. Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy ma powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę. Przy tym – dzięki zachowaniu spójności materiałów - taka powtórka trwa krócej i przynosi lepsze efekty.

źródło opisu: http://www.sklep.e-kierowca.pl

źródło okładki: http://www.sklep.e-kierowca.pl

Dunya | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Dobra i przejrzysta pozycja, ale nie mogę już na nią patrzeć. Może za jakiś czas w razie wątpliwości do niej wrócę, mam nadzieję, że już nie jako kursantka a dumna posiadaczka prawa jazdy ;))

SPQR | 2018-12-25
thequeash | 2017-03-24