świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
hobby

Była zima. za oknami padał śnieg. zbliżało się Boże Narodzenie i w warsztacie zabawkarskim Mikołaja wszyscy pracowali, by zdążyć na czas. Elfy pilnowały, przycinały, heblowały, i sklejały zabawki. Nikt nie umiał robić tak pięknych samolotów, drewnianych pociągów i klocków jak one. Teraz pomagał im nawet święty Mikołaj, bo wszystkie dzieci musiały dostać piękne prezenty na Boże Narodzenie... Kolorowa, z pięknymi, trójwymiarowymi obrazkami książeczka dla najmłodszych. Po naciśnięciu guziczka dzieci usłyszą świąteczną melodię. W serii pojawiły się następujące tytuły: Wigilijna podróż Mikołaja, świąteczne prezenty, Uśmiech bałwanka, Choinkowe czary.