Szydełkowe inspiracje

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Crochet inspiration
rękodzieło

Brytyjska mistrzyni robótek ręcznych zaprasza na kurs szydełkowania. Od pierwszej pętelki do efektownej torby z chryzantemami. *przewodnik po ściegach *dokładne schematy *motywy geometryczne i kwiatowe *11 oryginalnych projektów Półsłupek podstawowy, stokrotka jednokolorowa, zygzak... Nazwy tych ściegów nic Ci nie mówią? Nie ma problemu. Masz szansę się dowiedzieć, jak za pomocą tych i...

*przewodnik po ściegach
*dokładne schematy
*motywy geometryczne i kwiatowe
*11 oryginalnych projektów

Półsłupek podstawowy, stokrotka jednokolorowa, zygzak... Nazwy tych ściegów nic Ci nie mówią? Nie ma problemu. Masz szansę się dowiedzieć, jak za pomocą tych i kilkudziesięciu innych technik stworzyć między innymi szal z motywem geranium, czapeczkę w stylu retro i subtelną ażurową tunikę. Każdy ścieg został dokładnie omówiony i przedstawiony na schemacie. Atutem publikacji jest jej wszechstronność znajdziesz tu zarówno klasyczne, znane z babcinych robótek wzory kwiatowe, jak i propozycje najbardziej nowoczesne. Wykonasz więc nie tylko tradycyjne szale i paski, lecz także orientalne obróżki i wdzianka. Podczas wszystkich etapów pracy przyjdą Ci z pomocą kolorowe zdjęcia.

beatajk | 2011-02-02

Połowa książki to wzory, często wariacje jednego wzoru. Bardziej interesująca jest druga część książki, w której są propozycje robienia kwiatów i innych mtywów. Jednak przy wcześniej zakupionych przeze mnie książkach ta wypadła dość blado, choć niewątpliwie można w niej znaleźć kilka interesujących propozycji. Warto do niej zajrzeć, aczkolwiek ja osobiście nie kupiłabym jej po raz drugi. Graficznie książka pięknie wydana, kolorowe, ładne zdjęcia, opisy i schematy - proste i czytelne nawet dla początkujących.

wisia10 | 2015-12-22
goszka | 2014-10-30