Inkowie... i nie tylko

Wydawnictwo: Prof-Art
historyczna

Jest to dobra lektura dla każdego zainteresowanego kulturami przedkolumbijskimi, uzmysławiająca przede wszystkim jak mało jeszcze o nich wiemy i jak wiele zaginionych miast oczekuje na swego odkrywcę czy badacza. Jest to także dobra lektura dla tych wszystkich, którzy planują wyjazd do Peru. Znajdą tu sugestie gdzie należałoby się udać by zobaczyć coś naprawdę interesującego i mimo, iż nie jest to przewodnik, także nieco praktycznych wskazówek.

matelles | 2016-09-07
książek: 2041