Dyspersja płac. Dlaczego podobni pracownicy zarabiają różnie?

Tłumaczenie: Zbigniew Matkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nobliści z Ekonomii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Wage Dispersion: Why Are Similar Workers Paid Differently?
biznes, finanse
Tortoise

Badanie kształtowania się płac i analiza przyczyn ich zróżnicowania – szczególnie jego części niezwiązanej bezpośrednio z indywidualną charakterystyką pracowników, to wciąż wielkie otwarte wyzwanie ekonomii. Znakomita książka Dale’a Mortensena prezentuje wyniki głębokiej analizy tych zagadnień, pozwala lepiej zrozumieć funkcjonowanie współczesnego rynku pracy, poszerza horyzonty naszego myślenia o gospodarce.

źródło opisu: http://www.ksiazkiekonomiczne.pl/

źródło okładki: http://www.ksiazkiekonomiczne.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!