One Direction. Fotorelacja z życia zespołu

Wydawnictwo: Feeria
One Direction. The ultimate photocollection
albumy
Sophie Carmen

"One Direction. Fotorelacja z życia zespołu" to zbiór wyjątkowych zdjęć zespołu - od momentu powstania aż do marca 2013. Zdjęcia, które pokazują drogę chłopaków od castingów X Factora aż do nagrody na tegorocznych Brit Awards. Przyznając im status najgorętszego boysbandu na świecie, FOTORELACJA Z ŻYCIA ZESPOŁU ukazuje niezwykłą historię ONE DIRECTION, uchwyconą w 150 specjalnie...

Przyznając im status najgorętszego boysbandu na świecie,
FOTORELACJA Z ŻYCIA ZESPOŁU ukazuje niezwykłą historię ONE DIRECTION, uchwyconą w 150 specjalnie wyselekcjonowanych fotografiach. Zapraszamy!

źródło opisu: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/one-direction

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/one-direction

Tusiaczek | 2017-07-18
Przeczytana: 05 lutego 2015

Miła i przejrzysta książka dla każdego fana. Piękne zdjęcia chłopaków w środku

Michaela | 2014-06-09
Przeczytana: styczeń 2014

Mi bardzo szybko się to czytało, znajduję się tam wiele fotografii których wcześniej nie widziałam co jest dużym plusem :) Myślę że książkę warto przeczytać, a raczej przejrzeć bo nie ma w niej dużo czytania. Naprawdę polecam :D