Przepustka dla szczęścia - Pierwsze kroki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przepustka dla szczęścia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RW2010
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788327620415
literatura piękna
Sandra Banasiak

Trzy wagarowiczki i trzech współlokatorów. To wydaje się być idealne zestawienie, ale niekoniecznie. Wystarczy, że wagarowiczki są sobie przyjaciółkami tylko z nazwy, a ich obiekty zainteresowania mają niejedną tajemnice, nie najłatwiejsze charaktery i w dodatku większą lub mniejszą dozę szowinizmu w DNA. To o tym jak jeden zakład, potrafi skomplikować życie, nie tylko jednostki, ale całej grupy. Cała seria "telenowelowa" zaczęła się właśnie od rozpuszczonej Majki i jej niekonwencjonalnego sposobu na podryw niejakiego Patryka - mężczyzny z zasadami.

źródło opisu: http://www.rw2010.pl/

źródło okładki: http://www.rw2010.pl/

KailaaMoor | 2018-12-11
Przeczytana: grudzień 2018

Przepustka dla Szczęścia. Historia wielu bohaterów kreowana przez wielu autorów. Blogowe dziecko i moje wejście w czytelnictwo blogowego świata. Cieszyłam się, gdy historia pojawiła się w e-bookach.
Warto przeczytać, poznać ten dość hermetyczny i brutalny świat - gdzie mężczyźni aż do przesady ociekali szowinizmem i manią "ojcowania" swoim kobietą, a te bywały aż do przesady dziecinne i głupiutkie. Mimo wszystko dobrze to wspominam i nadal pamiętam wyczekiwanie, aż na blogu pojawi się kolejny fragment.