Coming Back. Tajemnice reinkarnacji

Wydawnictwo: Bhaktivedanta Book Trust
Coming Back. The Science of Reincarnation
religia
asnna

Życie nie zaczyna się od narodzin ani nie kończy śmiercią. Co dokładnie dzieje się z jaźnią po opuszczeniu jej obecnego ciała? Czy musi wiecznie reinkarnować? Jak w rzeczywistości funkcjonuje zasada reinkarnacji? Czy możemy kontrolować nasze przyszłe wcielenia? COMING BACK odpowiada na te najgłębsze i najbardziej tajemnicze ze wszystkich pytań przez przedstawienie jasnych i pełnych wyjaśnień z...

COMING BACK odpowiada na te najgłębsze i najbardziej tajemnicze ze wszystkich pytań przez przedstawienie jasnych i pełnych wyjaśnień z autorytatywnych, ponadczasowych źródeł wiedzy o życiu po śmierci.

źródło opisu: czwarta strona okładki

źródło okładki: http://www.antykwariat.nepo.pl/

asnna | 2013-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2013, Oddane innym
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Zagadnienia poruszane w książce są oczywiście ogromnie ciekawe, jednak sama forma ich przekazu (jak w większości wydawnictw tego typu) trąci nachalnym moralizatorstwem i tendencyjnością. Tekst nie pozostawia miejsca na refleksję i zamiast być przyczynkiem do rozważań, staje się jedynie mozolnym wykładem, przez który dość ciężko przebrnąć.