Ustawa o VAT

Wydawnictwo: C.H. Beck
837387366X
biznes, finanse

Nowa ustawa o VAT z 11.3.2004 r., obowiązująca od dnia 1.5.2004 r. rodzi wiele wątpliwości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z kometarzem do tej ustawy znanego Autora, który stara się przybliżyć i pozwala zrozumieć trudne kwestie ustawy, rozwiązać wątpliwości, podpowiedzieć rozwiązania w trudnych kwestiach nowych rozwiązań obowiazujących w tym podatku. Komentarz uwzględnia orzecznictwo i literaturę przedmiotu w zakresie podatku od towarów i usług.