Zgłosuj na książki roku 2017

Przygotowanie produkcji

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Przygotowanie produkcji Publikacja jest podręcznikiem do przedmiotu "Przygotowanie produkcji", a także lekturą uzupełniającą dla zarządzania produkcją. Przeznaczona zarówno dla studentów wyższych uczelni na kierunku "Zarządzanie" i "Inżynieria produktu", jak i dla specjalistów zajmujących się zarządzaniem produkcją w praktyce. Zawiera kompleksową wiedzę na temat procesu przygotowania nowej...

Przygotowanie produkcji

Zawiera kompleksową wiedzę na temat procesu przygotowania nowej produkcji rozumianego jako wszelkie działania zmierzające do uruchomienia produkcji przemysłowej nowego wyrobu. Zawarta w niej wiedza ma charakter interdyscyplinarny, wiążący problematykę organizacji i zarządzania z aspektami technicznymi i technologicznymi, podporządkowanymi wymogom ekonomicznym.

Książka podzielona jest na 4 części, w których autor omawia:

techniczne przygotowanie produkcji;
problematykę konstrukcyjno-doświadczalną i technologiczną;
wpływ i wykorzystanie nowoczesnych technik komputerowych;
organizację i planowanie procesu przygotowania nowej produkcji oraz sterowanie nim.

Silnymi atutami podręcznika są:

aktualność prezentowanych treści;
poparcie wiedzy teoretycznej przykładami z praktyki;
klarowna prezentacja zakresu działań, jakie należy podjąć, by właściwie przygotować i zorganizować nowy proces produkcyjny.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2013

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/7252/przygotowanie-produkcji.html

insomne | 2015-03-11
mnytko | 2015-03-17