fantastyka
Arek

Opustoszałe, tonące w letniej spiekocie ulice Rylonu przypominały Rozguttowi niezliczone pola bitew na chwilę przed zderzeniem się armii. Ostatnia potyczka rozegrała się ponad dwadzieścia lat temu. Teraz w Aurapeji panował względny spokój, ale Rozgutt czuł, że raport, który niósł ze sobą może zmieni tę sytuację. Takie upały nigdy nie wróżyły niczego dobrego. Autor zgrabnie łączy kanony...

Autor zgrabnie łączy kanony klasycznej powieści RPG z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, intrygując, bawiąci wzruszając jednocześnie, a jego Rozgutt-er-Havroll z powodzeniem może konkurowac z Druss'em - Davida Gemmella.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie