Funkcje w Excelu w praktyce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bartłomiej

Książka prezentuje praktyczne zastosowania większości funkcji Excela: finansowych, daty i czasu, matematycznych, statystycznych, wyszukiwania i adresu, baz danych, tekstowych oraz informacyjnych.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/4981/funkcje-w-excelu.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/4981/funkcje-w-excelu.html

Bartłomiej | 2013-07-27
Przeczytana: 23 lipca 2013

Książka bardzo dobra. Osobom, którym nie chce się szukać opisu poszczególnym funkcją Excel'a w helpie bardzo się spodoba. Krótko, zwięźle i na temat! Dla mniej zaawansowanych użytkowników przydatne są przykłady zastosowania najpopularniejszych funkcji. Polecam!

Na półkach