ECDL e-obywatel

Wydawnictwo: Helion
e-technologia, e-obywatel, Internet
LubimyCzytać

Co to jest ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Co daje ECDL e-Obywatel? Certyfikat ECDL e-Obywatel potwierdza zdobycie umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi internetowych po odbyciu międzynarodowego systemu szkoleń. Dla kogo jest ECDL? Dla pracodawcy, pracownika, dla poszukującego pracy, dla ucznia i studenta. Dzięki tej książce pomożemy Ci zdać ten egzamin!...

Co to jest ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

Dzięki tej książce pomożemy Ci zdać ten egzamin! Prezentowana książka stanowi kompletny materiał szkoleniowy przygotowujący do zdania certyfikatu. Zawiera treści z zakresu: posługiwania się Internetem, korzystania z poczty elektronicznej i dostępnych usług on-line, wyszukiwania informacji. Obecne wydanie zostało opracowane na podstawie najnowszego sylabusa.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion