Time Mends

Tammy Blackwell Wydawnictwo: Tammy Blackwell fantasy, science fiction
Tammy Blackwell
2011-12-31
2011-12-31

Tak bardzo byłam zła na autorkę. Tak bardzo. Ale wciąż miałam nadzieję. Zrozumiecie.
Alex był cudowny. Liczyłam... Wiedziałam, że jest przeznaczeniem Scout.
Nigdy nie nawróciłam się na Team Charlie. Przeczucie może.
Konstrukcja książki, sprawiła iż czytało się ją tak szybko, że nawet nie wiem kiedy minęły te kilkaset stron.
Alpha Pack... Badasses. Ale potem zaczęłam myśleć o nich jako może-znowu-nie-tak-niewinnych-ale-wciąż-nie-tak-złych-jak-się-wydają pod rządami chorych władców. Do kobiecej alphy jednak nie poczułam nic podobnego. Wiedźma pragnąca władzy. I tyle w temacie.
Tally i Jase jako mates? Przewidywałam, że tak to się może skończyć.
No i sny Scout. Cały czas się zastanawiam jak to działa.
Kolejna cześć i kolejna genialna część. Dlaczego to tylko trylogia?

Alex był cudowny. Liczyłam... Wiedziałam, że jest przeznaczeniem Scout.
Nigdy nie nawróciłam się na Team Charlie. Przeczucie może.
Alpha Pack... Badasses. Ale potem zaczęłam...

Dodaj cytat z książki Time Mends