Time Mends

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Timber Wolves Trilogy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tammy Blackwell
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
HouseOfReaders

After a tragic accident leaves her battered, heartbroken, and alone, Scout Donovan would rather hide in dreams than face reality. But things are changing quickly in Scout's life. Soon she's pulled back into the world of Shifters and Seers, with her best friend's fate depending on Scout's ability to protect her. Can Scout pull it together in time to save Talley, or is the past too much to overcome?(

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/13354283-time-mends

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/13354283-time-mends

Monika B | 2016-02-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 07 lutego 2016

Tak bardzo byłam zła na autorkę. Tak bardzo. Ale wciąż miałam nadzieję. Zrozumiecie.
Alex był cudowny. Liczyłam... Wiedziałam, że jest przeznaczeniem Scout.
Nigdy nie nawróciłam się na Team Charlie. Przeczucie może.
Konstrukcja książki, sprawiła iż czytało się ją tak szybko, że nawet nie wiem kiedy minęły te kilkaset stron.
Alpha Pack... Badasses. Ale potem zaczęłam myśleć o nich jako może-znowu-nie-tak-niewinnych-ale-wciąż-nie-tak-złych-jak-się-wydają pod rządami chorych władców. Do kobiecej alphy jednak nie poczułam nic podobnego. Wiedźma pragnąca władzy. I tyle w temacie.
Tally i Jase jako mates? Przewidywałam, że tak to się może skończyć.
No i sny Scout. Cały czas się zastanawiam jak to działa.
Kolejna cześć i kolejna genialna część. Dlaczego to tylko trylogia?

Karolina | 2016-08-23
BMR | 2014-05-21