Fate Succumbs

Wydawnictwo: Tammy Blackwell
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
HouseOfReaders

Having narrowly escaped an unjust death sentence, Scout Donovan is on the run. But the more she discovers about the Alpha Pack and herself, the more she realizes she can’t run forever. Destiny is propelling her towards an unavoidable battle. Can Scout survive, or will she finally succumb to fate?

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/13367528-fate-succumbs

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/13367528-fate-succumbs

Monika B | 2016-02-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 08 lutego 2016

Oficjalnie nienawidzę trylogii. Trzy książki i koniec? Kto tak torturuje czytelnika? Chcę więcej. WIĘCEJ!
Przyznam, że takiego rozwoju sprawy nie przewidziałam. Źle się stało? NIE. Miałam jakieś tam opory, no bo Alex... I w ogóle. Ale przeznaczenie bywa różne, no i Liam świetnie wskoczył w rolę. Uwielbiam gościa i od początku miałam co do niego dobre przeczucia.
Zawarty tu prawie rok był jednym z szybszych w historii. Czytałam z zapartym tchem, mając nadzieję na szybko rozwój związku. Ale nie ma nic łatwo.
Scout pozostała taka sama. Bogatsza o doświadczenia, ale wciąż taka sama. To dobrze, bo od początku była dobrą postacią i szkoda by było gdyby uległo to zmianie.
Jase mnie zaskoczył. Nawet bardzo.
Akcja rozwinęła się na tyle by następna część była oczywistością. Ale nie. Koniec.
Ja wiem, że powstaje druga seria z tego universum, ale to już nie to samo. Mam nadzieję, ze ktoś rozumie mnie. Fajnie będzie poczytać o innych postaciach i jak oni widzą świat, ale moje serce oddałam...

Karolina | 2016-08-23
BMR | 2014-05-21