Strategia produktu

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
832081345X
biznes, finanse

Książka :*przekonuje, że firma powinna oferować klientom przede wszystkim korzyści a nie produkty*ukazuje różnice w strategii działania na rynku produktów konsumpcyjnych*omawia wpływ marki i opakowania na postrzeganie produktu przez konsumenta*przedstawia poszczególne fazy cyklu życia produktu*omawia strategie wprowadzenia nowego produktu na rynek*pokazuje rozwiązania organizacyjne zarzadzania produktem w firmie.

Wojciech | 2016-06-12
kubay | 2015-09-28