Marketing. Satysfakcja klienta i rozwój przedsiębiorstwa

Henryk Mruk Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN popularnonaukowa
978-83-01-16967-1
Wydawnictwo Naukowe PWN
popularnonaukowa
978-83-01-16967-1

Solidna wiedza zawarta w jednej książce.

Na uczelniach i uniwersytetach na całym świecie kształcą się studenci w zakresie marketingu. Przedsiębiorstwa wydają fortuny na badania obejmujące poszczególne jego obszary. W prawie każdej firmie istnieje dział marketingowy. Co powinniśmy o nim wiedzieć i jak go wykorzystać, aby osiągnąć pożądany przez wszystkich cel: satysfakcji klienta i rozwoju przedsiębiorstwa?

Henryk...

• 🏢 Biblioteka