Uzdrowienie wewnętrzne. Pozwól Jezusowi uzdrowić twoje serce

Tłumaczenie: Andrzej Wojtasik
Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Jeśli nie możesz uporać się z traumatycznymi przeżyciami, poczuciem odrzucenia, brakiem miłości lub przesadnym lękiem, powinieneś zadać sobie pytanie, czy nie potrzebujesz uzdrowienia wewnętrznego. Zmagając się ze słabością i grzechem, wielu z nas trwa jakby w stanie letargu, nie zdając sobie sprawy, że źródło problemów leży najczęściej w naszej bolesnej przeszłości. Tymczasem Chrystus pragnie...

Zmagając się ze słabością i grzechem, wielu z nas trwa jakby w stanie letargu, nie zdając sobie sprawy, że źródło problemów leży najczęściej w naszej bolesnej przeszłości. Tymczasem Chrystus pragnie ofiarować nam pełnię szczęścia i obdarować nas wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Tak właśnie Mike Flynn i Doug Gregg opisują uzdrowienie wewnętrzne – jako formę Bożej łaski, poprzez którą Jezus Uzdrowiciel ukazuje władzę nad historią i naszą osobistą przeszłością. Chociaż mogłoby się to wydawać niewiarygodne, Pan czasu może zamanifestować swoją obecność nawet w tych momentach bolesnej dla nas historii, w których najmniej byśmy się Go spodziewali. Jezus chce, byśmy uwierzyli, że jest z nami zawsze, nawet gdy zgrzeszyliśmy i nie potrafimy sami siebie zaakceptować. Posługa modlitwy o uzdrowienie wynika z wielowiekowej tradycji chrześcijańskiego przewodnictwa duchowego, którą Duch Święty nieustannie wzbogaca i udoskonala. Dzięki książce Mike’a Flynna i Douga Gregga można dowiedzieć się, czym jest uzdrowienie wewnętrzne, w jaki sposób się ono dokonuje, a także jaka jest relacja między psychoterapią a działaniem Jezusa. Przesłanie książki ilustrują liczne świadectwa uzdrowień.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!