Księżniczka z Londynu

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
The Sultan's Choice
Amanda

Władca Sadik Ibn Kamal Hussein musi się ożenić, by zdobyć przychylność i zaufanie poddanych. Potrzebuje żony dobrze urodzonej, a przy tym cichej i potulnej, by nie odrywała go od spraw państwa. Wybiera księżniczkę Samię, skromną dziewczynę pracującą w Bibliotece Narodowej w Londynie. Jednak Samia, choć wygląda jak szara myszka, jest bardzo stanowcza i ma swoje zdanie. Po ślubie czeka Sadika wiele niespodzianek z jej strony…

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Lotta | 2014-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2013

Na wstępie zaznaczę, że żaden, absolutnie żaden "harlekin" nie zasługuje na wyższą ocenę niż 4-5 z uwagi na banalny charakter czytadła tego gatunku.

Prosta, infantylna powiastka o miłości, romansidło dobre na odmóżdżenie, którego czasem przecież potrzebujemy!

Ostatnio rzadko zdarza mi się sięgać po harlekiny, jednak przyznam, że ten i tak jest dość udany, jeśli porównam go sobie z innymi, których tytułów już nie pamiętam.

ann963 | 2018-09-12
Przeczytana: 11 września 2018

Abby Green - "Księżniczka z Londynu"/"The Sultan's Choice"

Samia (25) + Sadik ---- B.

*2013

lena_86 | 2019-03-16