Marysia na wsi

Cykl: Misia Marysia
Wydawnictwo: Debit
Bebe Koala. A la ferme
TalaZ

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej dziewczynki, razem z nią śmiejemy się, płaczemy i świetnie bawimy. Misia Marysia plażuje nad morzem, bawi się na wsi i w ogrodzie, zaprasza na noc przyjaciółkę, zmaga się z ospą wietrzną i z tajemniczym złodziejaszkiem, który podkrada jej deser… Ta ciepła, wesoła, wspaniale ilustrowana seria ma wielu oddanych fanów – warto do nich dołączyć!

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,838,marysia_na_wsi.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,838,marysia_na_wsi.html

TalaZ | 2013-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2013

Nie wiem dlaczego, ale moja córka jest ostatnio zafascynowana zwierzętami gospodarczymi. Może dlatego, że całe dnie spędzamy poza domem, a dokładniej na obrzeżach miasta u wujka, a sąsiad za płotu hoduje kury i kaczki. Dlatego wcale się nie zdziwiłam gdy na nasze dobranockowe czytanie została wybrana kolejna książeczka z serii Misia Marysia o jakże sugestywnym tytule – Marysia na wsi.

Nasza sympatyczna misia koala razem z rodzicami wybiera się na wieś do zaprzyjaźnionego gospodarstwa. Oczywiście nie może zabraknąć również Gryzka z którym dziewczynka nigdy się nie rozstaje. Dotychczas skory do psot chomiczek jest cichutki i spokojny. Wszystko dlatego, że… się boi. Gryzek doskonale wie, że na farmie mieszkają zwierzęta znacznie większe od niego. Mimo obaw przyjaciela Marysia jest tak zafascynowana nowym otoczeniem i jego mieszkańcami, że bezzwłocznie rozpoczyna zwiedzanie.

Książeczka jest naprawdę świetna (jak wszystkie inne, które do tej pory miałyśmy okazję czytać). Doskonale...

Agata | 2017-08-18
Penelopa | 2017-03-13